Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Caktirmadan server.exe yedir

2 posters
YazarMesaj
shark
Süper Moderatör
Süper Moderatör
shark

Caktirmadan server.exe yedir Empty
MesajKonu: Caktirmadan server.exe yedir   Caktirmadan server.exe yedir Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 1:05 am

Çaktırmadan server.exe yollayın!!!

arkadaslar belki işinize yaramz ama ben bu yöntemı cok kullnadım bılgı amacıyla konu actım

Server.exe'yi kurbana çaktırmadan göndermek için eski usullerden vazgeçmeyin işte mp3 yolluyorum veya bak bu oyunu oyna muhabbetlerinden birini seçin sıra gelelim en güzel yanına yapmanız gerekenleri yazıyorum;

1-Yeni bir klasör oluşturun ve adına "Örnek:Oyun" diyin.

2-Oluşturduğumuz klasor içine Yeni bir dosya daha yaratın vede buna "Örnekyundosyalar" diyin tabi bunlar sizin yaratıcılığınıza kalmış daha ikna edici bir dosya adı yaratabilirsiniz

3-"oyundosyalar" klasörünün içine yapmış olduğunuz server.exe'yi koyun.

4-"Oyun" klasörüne dönün ve içine "oyun.txt" adlı bir metin belgesi yaratın.

5-Ve son adımda ise oluşturmuş olduğunuz "oyun.txt"dosyasını açın ve şunu yazın "oyundosyalar\server.exe" sonra farklı kaydetden oyun.bat olarak oyun klasöürünün içine kaydedin
Vede bunu zipleyip kurbana gönderin oyun.bat adlı dosyayı açmasını isteyin server.exe otomatik olarak açılacaktır.
Lutfen Paylasim Yapalim
anarşig
Süper Moderatör
Süper Moderatör
anarşig

MesajKonu: Geri: Caktirmadan server.exe yedir   Caktirmadan server.exe yedir Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 7:50 am

saoll
shark
Süper Moderatör
Süper Moderatör
shark

MesajKonu: Geri: Caktirmadan server.exe yedir   Caktirmadan server.exe yedir Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 9:40 am

önemli diil

Caktirmadan server.exe yedir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LiNuX Server ! RooT Hakkinda Herse ;)